Невеличка Джерина пасіка була огороджена низьким тином і обставлена од півночі очеретом. Синтаксичний розбір речення.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ХАТА - підмет. БУЛА ОГОРОДЖЕНА, ОБСТАВЛЕНА  - однорідні складені іменні присудки. НЕВЕЛИЧКА, ДЖЕРИНА, НИЗЬКИМ,   - означення. ТИНОМ, ОЧЕРЕТОМ -  додатки. ОД ПІВНОЧІ - обставина. речення розповідне, окличне, просте, двоскладне, повне, поширене, ускладнене однорідними присудками.