Невеличкий-твір як я провела зимові канікули 5-10 речень. Будь ласка допоможіть плагаю даю 15 балів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ось і закінчилися зимові канікули. За цей періуд вібулось багато чого цікавого. Спочатку я вам розповім як я зустріла Новий Рік.  Я з татком і мамою прикрасили ялинку,  та будинок. Сам Новий Рік я зустрічала з сім*єю. Ми слухали новорічні пісні, привітання призидента. Годинник пробив 12, і я загадала бажання. На вихідних, я с друзями цілими днями каталися на санках, ми бешкетнічали, кидалися сніжками, валялися у снігу, ліпили сніговика , було дуже весело. Настало Різдво. За вікном йшов гарний сніг, настрій був святковим. Ми усією родиною зустрічали гостей. Ми добре провели час: розмовляли, жартували і навіть танцювали.   Так швидко пролетіли новорічні свята. Прийшов час готуватися до нового навчального семестру.