Невелика кулька здыйснює малі коливання на довгій невагомій нитці.як зміниться період якщо збільшити масу кульки вдвічі??є варіанти : 1.збільшиться вдвічі2.збільшиться вчетверо3.зменшиться вдвічі4.не зміниться5.зменшиться вчетверо

Невелика кулька здыйснює малі коливання на довгій невагомій нитці.як зміниться період якщо збільшити масу кульки вдвічі?? є варіанти :  1.збільшиться вдвічі 2.збільшиться вчетверо 3.зменшиться вдвічі 4.не зміниться 5.зменшиться вчетверо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не изменится. Период колебаний математического маятника не зависит от амплитуды колебаний и массы шарика.