Nice to see you Look at the picture. This is my favourite writer His name is Suleyman Sani Akhundov My favourite book is "Ahmedand Meleyke". Who is your favourite writer? Which is your favourite book? Oh, Isee. Let`s go and tak...

Nice to see you Look at the picture. This is my favourite writer His name is Suleyman Sani Akhundov My favourite book is "Ahmedand Meleyke". Who is your favourite writer? Which is your favourite book? Oh, Isee. Let`s go and take our favourite books. напишите пожалуйста этот текст русскими буквами а то я не знаю как читать! а задали выучить наизусть я не могу прочитать... задали выучить на завтра
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найс ту  си ю лук эт зе пикчур зис ис май фэворит врайт хис нэйм ис сулейман  сани ахундов май фэворит бук ис ахмедэнд мелейк во ис йор фэворит врайт вич ис йор фэворит бук ох изи летс го энд тэйк аур фэворит букс  Все надеюсь правильно жду спасибо