Нині в україні  гостро постала проблема технічного переоснащення і реконструкції діючих підприємств,для чого потрібні  значні кошти. Однак держава не може фінансувати  всі підприємства. Як на вашу думку  варто діяти підприємств...

Нині в україні  гостро постала проблема технічного переоснащення і реконструкції діючих підприємств,для чого потрібні  значні кошти. Однак держава не може фінансувати  всі підприємства. Як на вашу думку  варто діяти підприємствам щодо оновлення і відтворення знарядь праці в умовах формування ринкового механізму господарювання?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Проблема технического переоснащения актуальна не только для Украины Государственное предпринимательство дает стимул развития экономики но для его зарождения нужна помощь государства