Нокталар урынына тиешле кушымчаларны остəгез. 1. Синен язма эшен... хата бар. 2. Кo(татарская)ндəлегем... икеле билгесе юк. 3. Контроль эшем... бер хатасы да юк. 4.Мəктəбем... дусларым куп. 5. Мəктəп китапханəсе... кызыклы кит...

Нокталар урынына тиешле кушымчаларны остəгез. 1. Синен язма эшен... хата бар. 2. Кo(татарская)ндəлегем... икеле билгесе юк. 3. Контроль эшем... бер хатасы да юк. 4.Мəктəбем... дусларым куп. 5. Мəктəп китапханəсе... кызыклы китаплар бар. Срочно!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.эшендэ 2.кондэлегемдэ 3. эшемнен 4.мэктэбемдэ 5.китапханэсендэ