Нородный трибун-це А-особа, надилена необмеженою владою за надзвичайних обставин. Б-державний посадовець, шо обирався для захисту интересов плебеив. В-титул глави держави, який мав верховну вийськову та судову владу. Г-вищий у...

Нородный трибун-це А-особа, надилена необмеженою владою за надзвичайних обставин. Б-державний посадовець, шо обирався для захисту интересов плебеив. В-титул глави держави, який мав верховну вийськову та судову владу. Г-вищий урядовий посадовець, який обирався на Рик из числа сенаторив. Який правильний ответ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б-державний посадовець, шо обирався для захисту интересов плебеив.