Нужен стих на казахском языке про день победы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сегодня дедушка со мной. Он у меня большой Герой. Я трогаю медали и ордена рукой - Вон ту под Курском дали, А орден - под Москвой. За бой один рисковый Отмечен дед под Псковом. Читаю горделиво: «За взятие Берлина!»… Сегодня День Победы - Я деда обниму, Послушаю беседы Про страшную войну.     Бүгін ата менімен. Ол бас менің үлкен Герамен. Мен медальтерді тиемін қарамастан және ордена қолмен - Вон ана Курсктің астында алып берді, қарамастан Ал орден - Мәскеудің астында. Үшін ұрысты бір тәуекелді Ата Псковтің астында белгіле-. Асқақ: оқимын "Үшін Берлиннің" ал-!. Бүгін жеңістің күнінің - Мен атаны аймалаймын, қарамастан Әңгімелерді послушаю Туралы қорқынышты соғысты.
Гость
Ойлап ойлап тұрдым көп. Сауал қойдым білгім кеп. Атамнан да сұрадым Анамнан да сұрадым. Әкемнен де сұрадым Жеңіс күні қай күн деп?