Нужна ПОМОЩЬ!!!!!!!5 клас Природознавство5, Склади і запиши по 2 РЕЧЕННЯ ПРО ЗНАЧЕННЯ ГОРІННЯ І ГНИТТЯ        Значення горіння                                                             Значення гниття                         ...

Нужна ПОМОЩЬ!!!!!!! 5 клас Природознавство 5, Склади і запиши по 2 РЕЧЕННЯ ПРО ЗНАЧЕННЯ ГОРІННЯ І ГНИТТЯ        Значення горіння                                                             Значення гниття
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гниття: 1) процес окислення органічних залишків, руйнування, розкладання 2) процес перепревания опалого листя 3) процес розкладання органіки 4) процес окислення органіки Горіння: 1)процес за участю кисню 2)яскравий процес окислення 3)полум'яне спілкування дров з киснем 4)яскравий і жаркий процес окислення