Нужно написать 6 любых простых предложений, сделать полный синтаксичний розбір, а так же подписать ко всем словосполученням їхній тип .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Розглянемо умови проведення хімічного досліду. (речення просте, розповідне, неокличне, односкладне - означено-особові, поширене, повне, неускладнене) . Розглянемо - простий присудок, виражений дієсловом умови - – додаток, виражений іменником проведення – додаток, виражений іменником хімічного досліду - додаток, виражений складним словосполучен. (прикметник, іменник ). 2. У школі готуються до випускних іспитів. (речення просте, розповідне, неокличне, односкладне - неозначено-особові, поширене, повне, неускладнене) . Готуються - простий присудок, виражений дієсловом у школі - обставина, выраж. іменником с прийменником до випускних іспитів - додаток, виражений складним словосполучен. (прийменник, прикметник, іменник ). 3. На віку як на довгій ниві, не пройдеш, ніг не поколовши. (речення просте, розповідне, неокличне, односкладне - узагальнено-особові, поширене, повне, ускладнене –  оборотом ) . Не пройдеш - простий присудок, виражений дієсловом, часткой на віку - обставина, выраж. іменником с прийменником ніг не поколовши - обставина, выраж. деепричастным оборотом. 4. Верхівя дерев торкнуло вітерцем. (речення просте, розповідне, неокличне, односкладне - безособові, поширене, повне, неускладнене) . Торкнуло - простий присудок, виражений дієсловом верхівя - додаток, виражений іменником дерев - додаток, виражений іменником вітерцем - обставина, выраж.  5. Неповторні картини дитинства. речення просте, розповідне, неокличне, двоскладне, поширене, повне, неускладнене. Картини - підмет, виражений іменником неповторні – Іменний складений присудок, виражений прикметником. дитинства - означення, выраж. іменником