Нужно подчеркнуть члены предложения, что как подчеркивать?Стара розлога вишня біля криниці звісила темно-червоні кульки ягід аж на самісінькі лопухи.Вона раптом стає возником серед зелені.Не будьте байдужі, придивіться до неї.Г...

Нужно подчеркнуть члены предложения, что как подчеркивать? Стара розлога вишня біля криниці звісила темно-червоні кульки ягід аж на самісінькі лопухи. Вона раптом стає возником серед зелені. Не будьте байдужі, придивіться до неї. Гляньте на дощову крапельку проти сонця.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вишню подчеркни одной линией . стара розлога - двумя линиями свесила - двумя темно красные-волнистой ягодки - пунктиром _ _ _