Нужно со словосочитаниями составить предложения. Помогите пожалуйста!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Биринши орын алу- мектеп-интернаттын максаты. 6а сыныбын агылшын сабагынан терендетип окыту кажется деп ойлаймын.биздин мектептын басты максаты- дарынды балалрдын тил байлыгын дамыту. Айшанын соз онеры керемет. Асет шыгармашылыгын дамыту жолында. Надеюсь помогла)