Нужно вставить окончания на казахском языке: Бала сорпа.... татып кордi. Баласы экесi.... комектесi. Бала кешке шаршап, уйi.... келдi. Бул тустегi сорпа..... калганы едi. Извините половина букв русские!!!! Срочно, спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бала сорпаны татып көрді.Баласы əкесіне көмектесті.Бала кешке шаршап,үйіне келді.Бұл түстегі сорпаның қалғаны еді.