Обчисліть масу амоніаку, отриманого при взаємодії амоній хлориду масою 53,5 г з кальцій гідроксидом, якщо масова частка виходу амоніаку - 85%

Обчисліть масу амоніаку, отриманого при взаємодії амоній хлориду масою 53,5 г з кальцій гідроксидом, якщо масова частка виходу амоніаку - 85%
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 53,5г                   хг Nh4Cl + KOH = NH3 + H2O +KCl 53,5г                    17г 1) х=(53,5*53,5)/17=17г - маса теоретична NH3   2)  η=m(практ)/m(теор)   m(практ)= η*m(теор)   m(NH3)= 0,85*17=14,45г  
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы