Обчисліть масу магній оксиду що утвориться при взаємодії 48 гр магнію з киснем
Обчисліть масу магній оксиду що утвориться при взаємодії 48 гр магнію з киснем
Ответ(ы) на вопрос:
Mg+O2=MgO
M(Mg)=24 г\моль
M(MgO)=24+16=г\моль
Составляем пропорцию:
48/24=х/40,отсюда
х=48*40/24=1920/24=80 грамм
Ответ:масса оксида магния равна 80 грамм
Не нашли ответ?
Похожие вопросы