Обчисліть масу ортофосфатної кислоти, яку можна одержати в результаті проведення таких перетворень: фосфор → фосфор (V) оксид → ортофосфатна кислота, якщо фосфор був узятий масою 6,2 г.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
6,2 г               х г [latex]P[/latex]  →  [latex]H_3PO_4[/latex]  31 г                 98 г при использовании 31 г фосфора можно получить 98 г кислоты, а при испол.             6,2 г_______________________х г, откуда х=6,2*98/31=19,6 г