Обчислить відносну густину за воднем суміші метану з киснем,о'ємна частка кисню в

Обчислить відносну густину за воднем суміші метану з киснем,о'ємна частка кисню вякій становить 25%
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щоб знайти відносну густину за воднем суміші необхідно середню молярну масу суміші поділити на молярну масу водню. Середня молярна маса суміші дорівнює сумі добутків молярної маси газу на його об'ємну частку. М газової суміші =М(метану)·Ф(метану)+М(кисню)·Ф(кисню) = 16×0,75+32×0,25= 20. D=20÷2=10