Обчислити площу бічної поверхні призми , основою якої є ромб зі стороною 9 см , а бі?

Обчислити площу бічної поверхні призми , основою якої є ромб зі стороною 9 см , а бі??не ребло дорівнює 5 см .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бічна поверхня призми, в основі якої ромб складається с чотирьох однакових прямокутників, для яких одна сторона - бічне ребро призми, і інша сторона ромба Площа дорівнює 4*9*5=180 кв.см відповідь: 180 кв.см