Об'єднайте два речення, щоб утворилось одне ускладнене прикладкою яка відокремлюється:Творчість Тараса Шевченка докладно вивчається в 9 класі. Тарас Шевченко - видатний український поет.

Об'єднайте два речення, щоб утворилось одне ускладнене прикладкою яка відокремлюється: Творчість Тараса Шевченка докладно вивчається в 9 класі. Тарас Шевченко - видатний український поет.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тарас Шевченко видатний український поет і тому його творчість вивчають в 9 класах