Об’єм знань – З цієї причини – У першу чергу – Піднімати проблему – По мірі того як – Представляє спробу – Привести приклад – Одна третина учнів – Моє особисте враження – Знаючі педагоги – Уточнюючі запитання – Підводячи підсум...
Об’єм знань – З цієї причини – У першу чергу – Піднімати проблему – По мірі того як – Представляє спробу – Привести приклад – Одна третина учнів – Моє особисте враження – Знаючі педагоги – Уточнюючі запитання – Підводячи підсумки – Представивши програму – По цій темі є декілька робіт – Приведені показники – Об'явлений конкурс- Йдучи назустріч численним проханням – Під редакцією професора -
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Об’єм знань – обсяг знань ; З цієї причини – через це; У першу чергу – передусім, насамперед; Піднімати проблему – порушувати проблему; По мірі того як – відповідно до того як; Представляє спробу – є спробою; Привести приклад – навести приклад; Одна третина учнів – третина учнів; Моє особисте враження – моє враження; Знаючі педагоги – обізнані педагоги; Уточнюючі запитання – уточнювальні запитання; Підводячи підсумки – підбиваючи підсумки, підсумовуючи; Представивши програму – подавши програму; По цій темі є декілька робіт – на цю тему є декілька/кілька робіт; Приведені показники – наведені показники; Об'явлений конкурс - оголошений конкурс («оголошений конкурс ми виграли», АЛЕ «у школі оголосили/було оголошено конкурс»); Йдучи назустріч численним проханням – на задоволення численних прохань; Під редакцією професора – за редакцією професора.