Обовязки дитини в дома

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
. Дитина повинна привчатися бути акуратною і працьовитою.  2. Виконуючи якісь домашні справи, дитина вчиться планування, вчиться ставити перед собою цілі і виробляти певні навички, які допомагають досягненню цих цілей. Через якийсь час дитина розуміє, що речі, покладені на місце, істотно економлять час, що витрачається на їх пошуки.
Гость
1. Поливати кімнатні квіти. 2. Витирати пил. 3. Накривати на стіл перед обідом, вечерею. 4. Наглядати за порядком на своєму письмовому столі. 5. Відповідати за порядок на книжковій поличці чи у книжковій шафі. 6. Складати газети та журнали у певному місці. 7. Доглядати за свійськими тваринами. 8. Періодично виконувати повне прибирання у своїй кімнаті чи кутку. 9. Слідкувати за своїм одягом, пришивати ґудзики, вішалки тощо. 10. Відповідати за порядок у кухонній шафі. 11. Допомагати старшим по господарству.