Образец.   it  is not   a bad  book .       it is good  book .  .                                                          happy,dad,  big,  green,  good,   black,   little,  red.                                                ...

Образец.   it  is not   a bad  book .       it is good  book .  .                                                          happy,dad,  big,  green,  good,   black,   little,  red.                                                                  sheep,  cook,  book,  star,  chick ,  dog,  tree, fox.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
The Elephant isn't small it's big