Образуйте существительные от следующих глаголов: to substitute, to interview, to punish, to discover, to require, to threaten, to suspect.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
SUBSTITUTE(Замена) Interview(интервью)Punisher(палач) discovery(открытие) requirement( условие) thret (угроза) Suspect( подозреваемый человек, подозрительный человек)
Гость
to substitute-substitution-substituent to interview- interviewer, to punish-punishment, to discover-discovery-discoverer, to require-requirement, to threaten-threat, to suspect-suspect