Оброзуйте отрецание и вопросительные предложения. СРОЧНО до 07.04.16год

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Отрицания: they do not go to the cinema every week she doesn't often work at home my brother doesn't drink coffee every morning четвертое непонятное Вопросы: do they go to the cinema every week? does your sister work at home? does your brother drink coffee every morning?