Очень прошу , arc tg (-1) , arc 1/√3

Гость
1) arctg(1/sqrt3) = pi/6 arctg(-1) = -pi/4 arcsin1 = pi/2 arcsin(-sqrt2/2) = -pi/4 arccos(1/2) = pi/3 arccos(-sqrt2/2) = 3pi/4 2) tgx = 1 x принадлежит {2pi*k-3pi/4, 2pi*k+pi/4} tgx = -(1/sqrt3) x принадлежит {pi*k-pi/6} sinx = 1/2 x принадлежит {2pi*k+pi/6, 2pi*k+5pi/6} cosx = sqrt2/2 x принадлежит {2pi*k-pi/4, 2pi*k+pi/4} (cosx+1)(sinx-sqrt2/2)=0 cosx+1 = 0 или sinx-sqrt2/2 = 0 cosx = -1 или sinx=sqrt2/2 x1 принадлежит {2pi*k+pi} x2 принадлежит {2pi*k+pi/4, 2pi*k+3pi/4}