Очень срочно! Хотя бы некоторые слова. Фонетична транскрипція слів: безшумний, стережка, вокзал, ложка, шибка, на дошці, миєшся, робиться, швидко, стежка, скибка, футбол, принісши.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[бесшумний] [лошка][шипка] [на досц`і] мийеся робиц`а швитко стешка футбол
Гость
Миєшся-[мийес':а] Робиться-[робиец':а] Швидко-[швитко] Стежка-[стешка] Скибка-[скипка] Футбол-[футбол] Принісши-[прин'іш:и] На дошці-на [дос`ц'і] Ложка-[лошка] Сережка-[серешка]