Очень срочно! Пожалуйста помогите!!! Напишите синонимы к следующим словам: 1) парыз, қарыз 2) ізетті, әдепті 3) аялы, саялы 4) жақсы, игі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) борыш, қарыз, міндет 2)әдепті, ибадатты, ибалы, инабатты, ілтипатты 3)қыздың 4)әжептәуір, бәрекелді, дұрыс, жарайды, игі,келісті, керім, құп, ләббай, мақұл, тәуір