Очень срочно! Предложения на казахском языке с Турлаулы, турлаусыз! Турлаулы- баяндауыш, бастауыш, турлаусыз- пысықтауыш, анықтауыш, толықтауыш Баяндауыш- сказуемое Бастауыш- подлежащее Анықтауыш- определение Толықтауыш-дополне...

Очень срочно! Предложения на казахском языке с Турлаулы, турлаусыз! Турлаулы- баяндауыш, бастауыш, турлаусыз- пысықтауыш, анықтауыш, толықтауыш Баяндауыш- сказуемое Бастауыш- подлежащее Анықтауыш- определение Толықтауыш-дополнение Пысықтауыш- обстоятельство. Составте пожалуйста предложения со сказуемым, подлежащим и т.дб всего 3 предложения
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Турлаулы: Мен кеше жаяу келдім. мен достарыммен аулада доп ойнадым. менің анам мектепте жұмыс істейді