Очень сросно надо!!!!!!повітря в двигунах внутрішнього згорання стискується поршнем у 10-20 разів. цей факт свідчить... А. Велику густину газів Б. Малу відстань між частинками в газі В. Велику відстань між частинками в газі Г. ...

Очень сросно надо!!!!!!повітря в двигунах внутрішнього згорання стискується поршнем у 10-20 разів. цей факт свідчить... А. Велику густину газів Б. Малу відстань між частинками в газі В. Велику відстань між частинками в газі Г. Про взаємодію між частинками
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
велииииикку густинуууууууу газііііііів