ОЧЕНЬ НАДО! Обяснить зміст прислів я: Невіра й невірою буде, Двом богам ніколи не моляться. Без Бога ні до порога. Кому Бог поможе,то й усе переможе. Бачить Бог з неба,що кому треба. Від серця до Бога навпростець дорога.
Ответ(ы) на вопрос:
1)Якщо ті не віриш в свої сили, то в тебе нічого не вийде. 2)Людина вибирає тільки одну віру. 3)Все дається нам Богом. 4)З Боговою допомогою подолаєш усі труднощі. 5)Бог все бачить. Хто робить щось погане - те він і отримає і навпаки. 6)Бог завжди поруч і він все бачить. Ну не знаю, как смогла)
Невіра й невірою буде - якщо людина не вірить, в неї нічого не вийде. (по вере вашей воздастся вам) Двом богам ніколи не моляться - не можна служити і добру, і злу. Потрібно обрати одну дорогу Без Бога ні до порога - без Бога людина дуже слабка, її розбирає злість, образи, ненависть тощо Кому Бог поможе,то й усе переможе - віруюча людина обовязково добра, а добро завжди перемагає зло Бачить Бог з неба,що кому треба - від Бога нікуди не дітись; Бог знає що треба людині; те, що людина заробила, те й отримала ( кожний отримує по заслугам) Від серця до Бога навпростець дорога - Бог живе в серці людини