Один із польських хроністів 17 століття стверджував що цього отамана Бог поставив на сторожі християнських овечрк неначе пса який може визволяти їх із вовчої пащі бусурманів.Польський автор говорив про:а)Івана Сірку б)Богдана Х...

Один із польських хроністів 17 століття стверджував що цього отамана Бог поставив на сторожі християнських овечрк неначе пса який може визволяти їх із вовчої пащі бусурманів.Польський автор говорив про:а)Івана Сірку б)Богдана Хмельницького в)Івана Мазепу г)Самійла Кішку Д)Петра Дорошенка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Йдеться про А) Івана Сірка