Один оператор за 8 год набирає на комп'ютері 32 сторінки тексту. Інший оператор за т?

Один оператор за 8 год набирає на комп'ютері 32 сторінки тексту. Інший оператор за т??й самий час набирає 40 сторінок. Який оператор набере за 1 год більше сторінок і на скільки більше?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 32/8=4 (сторінки) 1 оператор набирає за 1 ч. 2) 40/8=5 (сторінок) 2 оператор наберает за 1 ч. 3)5-4=1 сторінка) на скільки більше 2 оператор наберает в 1 год .Відповідь. на 1 годину більше.