Один з гострих кутів прямокутного трикутника дорівнює 46 градусів.Знайдить зовн.кут при другому гострому куті.(Допоможіть пж)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зовнішній кут трикутника дорівнює сумі двох внутрішніх кутів, не суміжних з ним Якщо це прямокутний трикутник — один з його кутів дорівнює 90 градусів 46+90= 136 градусів Відповідь: 136