Одне речення з КОМОЮ (,) Два речення з двокрапкою (:) Три речення з тире (-) Одне речення з ТОЧКА-КОМА (;)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Старенька груша дихає на пальці,їй,певно,сняться повні жмені груш.І все навкруг витанцьовує:і білі лілії,і зелений очерет,кучеряві верби і човен.Маю дуже багато захоплень:малювання,співи,гра на фортепіано.Все йде-все минаєі краю не має.Стріну ж я калину,небо те безкрає-цілий день сопілка в мрїм серці грає.