Одним із перших у світовій літературі питання копірайту(дотримання авторських прав) порушив давньоримський поет Публій Вергілій Марон у вірші "Sic vos non vobis.." ("Так ви не для себе гнізда звиваєте, птиці"). В українській лі...

Одним із перших у світовій літературі питання копірайту(дотримання авторських прав) порушив давньоримський поет Публій Вергілій Марон у вірші "Sic vos non vobis.." ("Так ви не для себе гнізда звиваєте, птиці"). В українській літературі до цього питання першим звернувся: а) Григорій Сковорода; б) Іван Вишенський; в) Іван Котляревський; г) Григорій Квітка; д) Тарас Шевченко.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в.......................