Одного разу, в мій двір забрів пес. Він виглядав дуже втомленим. Проте на ньому був нашийник, пес був не голодним і не виглядав бездомним. Він спокійно підійшов до мене, і я погладив його. Потім він увійшов до мене в будинок, з...

Одного разу, в мій двір забрів пес. Він виглядав дуже втомленим. Проте на ньому був нашийник, пес був не голодним і не виглядав бездомним. Він спокійно підійшов до мене, і я погладив його. Потім він увійшов до мене в будинок, згорнувся в кутку калачиком і заснув. На наступний день він знову прийшов до мене, знову влігся в коридорі і швидко заснув. З цього дня він приходив до мене кожен день і спав. Підкреслити слова,у яких приголосні звуки - дзвінкі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одного разу, в мій двір забрів пес. Він виглядав дуже втомленим. Проте на ньому був нашийник, пес був не голодним і не виглядав бездомним. Він спокійно підійшов до мене, і я погладив його. Потім він увійшов до мене в будинок , згорнувся в кутку калачиком і заснув. На наступний день він знову прийшов до мене, знову влігся в коридорі і швидко заснув. З цього дня він приходив до мене кожен день і спав.