Oh, where is my ball ? Oh, where ? Oh where ? Is it in the box ? Or under the chair ? Oh, here it is my yellow ball Under the table, near thewall. как читается русскими буквами ( не перевод )

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ох, вэр ис май болл? Ох, вэр? Ох, вэр? Ис ит ин зэ бокс? Ор (р практически не читаем) анде зэ чэир? Ох, хир Ис май еллоу болл Анде зэ тэйбл, ниа зэволл.