On my toy box l 'be got a teddy bear,And a ballerina With long dark hair ! ln my toy box l'be got a soldier too ! l'be got a lots of toys For me and you ! Look in my toy box ,Come and see ! Toys for you ,Toys go me ! перевести ...

On my toy box l 'be got a teddy bear,And a ballerina With long dark hair ! ln my toy box l'be got a soldier too ! l'be got a lots of toys For me and you ! Look in my toy box ,Come and see ! Toys for you ,Toys go me ! перевести пожалуйста по русски
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В моей коробке для игрушек есть собака и Тедди мишка и балерина с долгими чёрными волосами в моей коробке для игрушек