One o'clock, two o'clock, three o'clock's fine, any time; it's holiday time! Morning evening noon or night it's holiday the time is right monday tuesday wednesday's fine any time it's holiday time Напишите по русски пожалуйста...

One o'clock, two o'clock, three o'clock's fine, any time; it's holiday time! Morning evening noon or night it's holiday the time is right monday tuesday wednesday's fine any time it's holiday time Напишите по русски пожалуйста как произноситься.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Уан оклок ту о клок фри о клок с фаин эни тайм итс холидэй тайм
Гость
Уан оклок, ту оклок, ...оклок файн, эни тайм, итс холидэй тайм! Морнинг ивнинг нун ор найт итс холидэй зэ тайм ис райт Мандэй тьюсдэй вэнсдэйс файн эни тайм итс холидэй тайм