Онуфрiэв проживав iз одруженою дочкою та сином. Син неодружений, а донька одружена i в неï троэ дiтей. Пiсля смертi Онуфрiэв не залишив заповiту. Як будет вирiшено долю майна померлого, якщо донька померла за два мiсяцi до смер...

Онуфрiэв проживав iз одруженою дочкою та сином. Син неодружений, а донька одружена i в неï троэ дiтей. Пiсля смертi Онуфрiэв не залишив заповiту. Як будет вирiшено долю майна померлого, якщо донька померла за два мiсяцi до смертi батька?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Так як Онуфрієв не залишив заповіту, спадкування буде відбуватися за законом, а саме по-чергово. До першої черги належать діти спадкодавця (донька та син). Згідно зі ст. 1266 ч.1 ЦК України: внуки, правнуки спадкодавця спадкують ту частку спадщини, яка належала б за законом їхнім матері, батькові, бабі, дідові, якби вони були живими на час відкриття спадщини. Тобто спадок Онуфрієва буде розподілено між неодруженим сином та трьома дітьми померлої доньки.