Опинитися просто неба , намокнути до останньої нитки,кинутися з усіх ніг , не мати кінця-краю,іти як не своїми ногами,спати без задніх ніг ,жити на широку ногу. ...

Опинитися просто неба , намокнути до останньої нитки,кинутися з усіх ніг , не мати кінця-краю,іти як не своїми ногами,спати без задніх ніг ,жити на широку ногу. Добери до поданих висловів прислівники-синоніма.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
надворі .назкрізь.безупинно. безкінця.невпевнено. безтурботно. розкішно