Опинитися просто неба,Йти як не своїми ногами.Намокнути до остньої ниточки замінити прислівником 1!!!!Прошу сделайте даю вного пунктов!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
опинитися просто неба - на дворі йти як не своїми ногами - невпевненно намокнути до останньої ниточки -наскрізьⒶ
Гость
опинитися просто неба - на дворі йти як не своїми ногами - невпевненно намокнути до останньої ниточки -наскрізь
Гость
на дворі  - невпевненно  -наскрізь