Опис дикої тварини яку тобі доводилось бачити допоможіть будь ласка треба щоб було 4-5 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я бачила дикого оленя. Він був начебто звичайний, але його роги були більшими ніж у молодих оленів. Та й сам він був великих розмірів. Виглядав він велично, був вожаком в стаї. Недарма кажуть, що роги показують вік оленя.