Опис калини Слова для довідок: червоні кетяги, красуня, ніжна, багряне листя, символ України, милує очі будь ласка допоможіть
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У калини красниє гроздья.Она красива, нежная.У неї багряні лістья.Ето символ Украіни.Каліна радує око.
Гость
Калина красива рослина. Восени на гілках червоніють її кетяги.Калину називають ніжною красунею .гарно комбінується багряне листя і яскраво червоні кетяги. А ще калина є символом України, вона милує очі всіх людей які хоч раз її бачили.