Конвалія росте в мішаних і листяних лісах. Це дуже ніжна, красива квітка. В неї тонесенька стеблина та широке листя. Маленькі білі пуп*янки міцно тримаються за стеблину. Ця квітка привваблює й ще своїм гарним запахом. З конвалії роблять жіночі парфуми.
Гость
Конвалія Конвалія – одна з перших весняних квіток. Вона така маленька, скромна, у лісі вона ніби ховається під деревами серед трави. Не одразу її й побачиш. Шукаєш-шукаєш, і несподівано перед очима відкривається галявина, вкрита крихітними білими дзвіночками. Вони такі ніжні, тендітні, а візьмеш їх у руки – і відчуєш казковий аромат. Маленький дзвіночок пахне лісом, весною.