Опис котика.2 классЗ використанням слiв:мьяки,гладенька,гостренькi,чутливi,зеленi,весалi,довгi,мiцнi,маленькi,з гострими кiгтиками,довгий,пухнастий

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У мене є котик, звати його Мурко. Він маленькій і пухнастий. Він дивиться на мене своїми зеленими оченятами. У нього мякі лапки, гладенькі подушечки, гостренькі кігті. Також я помітив, що у нього дуже довгі і чутливі вусики.