Опис ставка, чи річки, або озера.Помогите !!! Очень надо! Срочно!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відразу за селом, розкинувся ставок. Він невеликий, але надзвичайно чистий і красивий. Коли світить сонце, у ньому відбиваються тисячі сонячних блискіток.Ставок багатий рибою.По берегах ставка подекуди ростуть зарості очерету. Саме там ховаються вдень дикі каченята. Лише іноді випливають вони погуляти на чисту воду в супроводі качки мами. Смішно дивитися, як вони  завзято гребуть лапками, начебто ганяючись один за іншим.Увечері, коли сонце сідає за обрій, останні промені висвітлюють всі навколо. І ставок, і сосни, і очерет начебто заливає яскраво – червоне світло. Все здобуває нереальні форми й кольори. Це – захоплююче, фантастичне видовище. Сонце востаннє, оглянувши землю, прощається з нею до наступного ранку. Всі, затамувавши подих, поринає у фіолетово – синій морок. Наступає ніч