Описание мамы на английском языке (волосы темно русые, глаза карие, рост средний, т

Описание мамы на английском языке (волосы темно русые, глаза карие, рост средний, тело сложение средние, она очень милая)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My mother has dark brown hear, her eyes are brown too. Also she is not very tall, but she is not too small. Her body is absolutely normal. And one more: My mother is very cute. I love her very much!