Описать предмет по плану. Предмет например: дневник,учебник пенал,карандаш... 20 баллов План: Как появился у меня Размер и форма Цвет Материал(из чего сделан) Почему я люблю пользоваться им.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кольорові олівці. Кольорові олівці з'явилися у мене після мого дня народження. Це був подарунок дідуся. Вони довгі й круглої форми. В наборі є дванадцять кольорів, наприклад, синій, блакитний, жовтогарячий тощо. Зроблені олівці з чорного дерева, що надає їм більшу красу і незвичайність. Я дуже люблю свого дідуся і ціную його, тому і його подарунок виявився не тільки гарним, а й корисним для мене.