Описати чорно-білого кота лапки біленькі довгий чорний хвіст малень чорненька мордочка у художньому стилі 6 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У мене є маленький котик лапки біленькі мов сніжок.Довгий чорний хвостик схожий на пухнасту гілочку дерева.Мордочка чорненька. У мого котика життєрадісне обличчя яке кожного разу тішить мене.Я дуже сильно люблю свого котика!